Reference

Nekupujte zaj├şce v pytli

Je vid─Ťt, ┼że Hanka sv├ęmu oboru rozum├ş, byla velice trp─Ťliv├í a p┼Öizp┼»sbila v├Żuku p┼Öesn─Ť tomu, co jsem pot┼Öebovala. Dala mi hodn─Ť tip┼» o kter├Żch jsem p┼Öed t├şm ani nep┼Öem├Ż┼ílela.

Lucie Jašková Názory na lektora

Kurz prob─Ťhl zcela v po┼Ö├ídku, pro┼íly jsme v┼íe, co jsem pot┼Öebovala od teorie k praxi. Hanka byla ochotn├í a poradila mi s konkr├ętn├şmi probl├ęmy, kter├ę jsem pot┼Öebovala vy┼Öe┼íit.

Krist├Żna N├ízory na kurz

Rozhodn─Ť nelituji pen─Ťz za takov├Ż kurz. I to, ┼że kurz prob├şh├í jeden na jednoho hodn─Ť p┼Öisp─Ťlo k efektivit─Ť v├Żuky.


Lucie Jašková Názory na kurz

Hanka byla moc mil├í, je vid─Ťt, ┼że problematice rozum├ş a ┼że je i jej├şm kon├ş─Źkem.


Krist├Żna N├ízory na lektora

Han─Źina prezentace byla opravdu koncentrovan├í! Doporu─Źuji v┼íem, co s internet marketingem cht─Ťj├ş za─Ź├şt, ale nev├ş, jak postupovat. L├şbilo se mi, ┼że Hanka byla absolutn─Ť otev┼Öen├í dotaz┼»m a dokonce nab├şdla i konzultaci v p┼Öest├ívk├ích ─Źi po kurzu.

Michaela Názory na lektora

Je to v├Żborn├Ż n├íhled do online marketingu, ale vzhledem k obs├íhlosti t├ęmatu ne─Źekejte, ┼że se dozv├şte v┼íe. Jde o to ud─Ťlat si p┼Öedstavu, jak jednotliv├ę n├ístroje funguj├ş a pak pokra─Źovat d├íle ve studiu. Celkov─Ť je to velmi dob┼Öe strukturovan├Ż kurz s komplexn├şmi informacemi.

Michaela Názory na kurz

Tento kurz je nabit├Ż informace od za─Ź├ítku do konce, pro ji┼ż lehce znal├ę t├ęto oblasti si kurzem ujasn├ş mnoh├ę a najdou optim├íln├ş ┼Öe┼íen├ş pro sv┼»j markteting. Pro laiky to bude velk├í n├ílo┼ż informac├ş, ve kter├Żch se ztrat├ş :-).Nicm├ęn─Ť mne osobn─Ť tento kurz oslovil velice a d─Ťkuji Hance.

Petra Vav┼Ö├ş─Źkov├í N├ízory na kurz

Ned├ívno jsem si zalo┼żila blog. Informace, kter├ę jsem na kruzu dostala daleko p┼Öesahovaly o─Źek├ív├ín├ş, byl to ├║┼żasn├Ż ├║vod, pokud s internetov├Żm marketingem za─Ź├şn├íte, ale i pokud u┼ż s t├şm m├íte p├ír zku┼íenost├ş. Byla jsem z kurzu skute─Źn─Ť nad┼íen├í a moc doporu─Źuju!

Kate┼Öina Vop─Ťnkov├í N├ízory na kurz

Skv─Ťle koncipovan├Ż, na┼ílapan├Ż informacemi v maxim├íln├şm rozsahu. Ud─Ťlala jsem si v r├ímci t├ęmatu skv─Ťlou ucelenou p┼Öedstavu, p┼Öesn─Ť dle vstupn├şch informac├ş o kurzu. Jsem nad┼íen├í.

Ilona Fruncová Názory na kurz

Hana je opravdov├Ż odborn├şk ve sv├ęm oboru a z├írove┼ł um├ş informace i srozumiteln─Ť p┼Öed├ívat, aby to bylo pochopiteln├ę pro v┼íechny. Takov├í kombinace neb├Żv├í ├║pln─Ť obvykl├í.

Mirek Názory na lektora

Hana bola velmi prijemna, perfektne ovlada dane tema. Je vidiet, ze ju tato oblast bavi a rozumie jej. Bola ochotna a velmi trpezlivo odpovedala na vsetky nase otazky.

Karina Názory na lektora

Naprosto ne├║navn├í lektorka, kter├í mluvila skoro p─Ťt hodin v kuse a dok├ízala m─Ť celou dobu udr┼żet v pozornosti a ud─Ťlat celou p┼Öedn├í┼íku zaj├şmavou a z├íbavnou.

Kate┼Öina Vop─Ťnkov├í N├ízory na lektora

Hanka na mne p┼»sobila jako tot├íln├ş nad┼íenec a znalec oboru. ╦ç┼Ż├ídn├í ot├ízka a dotaz j├ş nemohl zasko─Źit, na v┼íe m─Ťla odbornou odpov─Ťd .....tak┼że za mn─Ť skv─Ťl├í .

Petra Vav┼Ö├ş─Źkov├í N├ízory na lektora

Doporu─Źuji v┼íem, co s internet marketingem cht─Ťj├ş za─Ź├şt, ale nev├ş, jak postupovat. R├ímcov─Ť pokr├Żv├í t├ęm─Ť┼Ö v┼íechny aspekty digi marketingu.

Michaela Názory na kurz

Mysl├şm, ┼że za─Ź├íte─Źn├şk nebo nov├í─Źek v oblasti online marketingu mus├ş b├Żt po kurzu lehce p┼Öed zhroucen├şm ­čÖé Je to p─Ťkn├í nalejv├írna.

Simona Valášková Názory na kurz

Fundovan├Ż ─Źlov─Ťk, co v├ş o ─Źem je ┼Öe─Ź, z praxe a to velmi, velmi dob┼Öe. Hodnotn├ę informace, za mne v pohodov─Ť srozumiteln├ę podob─Ť.

Ilona Fruncová Názory na lektora

Semin├í┼Ö byl p┼Ö├şmo nabouch├ín mno┼żstv├şm u┼żite─Źn├Żch informac├ş. Probr├íno spoustu t├ęmat i s praktick├Żmi p┼Ö├şklady.

Vlasta Lisková Názory na kurz

Lektorka byla velmi dob┼Öe p┼Öipraven├í. Je vid─Ťt, ┼że sv├ę pr├íci rozum├ş. V┼íe srozumiteln─Ť vysv─Ťtlila.

Michaela Názory na lektora

Hanka je studnice v─Ťdomost├ş.Ob─Ťtav├í a um├ş teorii uk├ízat i na praktick├Żch p┼Ö├şkladech.

Simona Valášková Názory na lektora

Super kurz pre ludi, ktori s online marketingom zacinaju. Odporucam!

Karina Názory na kurz

Vy─Źerp├ívaj├şc├ş (v dobr├ęmm smyslu slova) kurz.

Mirek Procházka Názory na kurz

Kurz byl p┼Ö├şnosn├Ż, naprosto splnil m├ę o─Źek├ív├ín├ş.

Michaela Názory na kurz

Mnoho znalost├ş a zku┼íenost├ş z praxe.

Vlasta Lisková Názory na lektora

Sna┼żiv├í a ochotn├í s├şla.

Lenka Názory na lektora

V├ş o ─Źem mluv├ş.

Mirek Procházka Názory na lektora

Zaj├şmav├Ż.

Lenka Názory na kurz