Reference

Nekupujte zajíce v pytli

Je vidět, že Hanka svému oboru rozumí, byla velice trpělivá a přizpůsbila výuku přesně tomu, co jsem potřebovala. Dala mi hodně tipů o kterých jsem před tím ani nepřemýšlela.

Lucie Jašková Názory na lektora

Kurz proběhl zcela v pořádku, prošly jsme vše, co jsem potřebovala od teorie k praxi. Hanka byla ochotná a poradila mi s konkrétními problémy, které jsem potřebovala vyřešit.

Kristýna Názory na kurz

Rozhodně nelituji peněz za takový kurz. I to, že kurz probíhá jeden na jednoho hodně přispělo k efektivitě výuky.


Lucie Jašková Názory na kurz

Hanka byla moc milá, je vidět, že problematice rozumí a že je i jejím koníčkem.


Kristýna Názory na lektora

Hančina prezentace byla opravdu koncentrovaná! Doporučuji všem, co s internet marketingem chtějí začít, ale neví, jak postupovat. Líbilo se mi, že Hanka byla absolutně otevřená dotazům a dokonce nabídla i konzultaci v přestávkách či po kurzu.

Michaela Názory na lektora

Je to výborný náhled do online marketingu, ale vzhledem k obsáhlosti tématu nečekejte, že se dozvíte vše. Jde o to udělat si představu, jak jednotlivé nástroje fungují a pak pokračovat dále ve studiu. Celkově je to velmi dobře strukturovaný kurz s komplexními informacemi.

Michaela Názory na kurz

Tento kurz je nabitý informace od začátku do konce, pro již lehce znalé této oblasti si kurzem ujasní mnohé a najdou optimální řešení pro svůj markteting. Pro laiky to bude velká nálož informací, ve kterých se ztratí :-).Nicméně mne osobně tento kurz oslovil velice a děkuji Hance.

Petra Vavříčková Názory na kurz

Nedávno jsem si založila blog. Informace, které jsem na kruzu dostala daleko přesahovaly očekávání, byl to úžasný úvod, pokud s internetovým marketingem začínáte, ale i pokud už s tím máte pár zkušeností. Byla jsem z kurzu skutečně nadšená a moc doporučuju!

Kateřina Vopěnková Názory na kurz

Skvěle koncipovaný, našlapaný informacemi v maximálním rozsahu. Udělala jsem si v rámci tématu skvělou ucelenou představu, přesně dle vstupních informací o kurzu. Jsem nadšená.

Ilona Fruncová Názory na kurz

Hana je opravdový odborník ve svém oboru a zároveň umí informace i srozumitelně předávat, aby to bylo pochopitelné pro všechny. Taková kombinace nebývá úplně obvyklá.

Mirek Názory na lektora

Hana bola velmi prijemna, perfektne ovlada dane tema. Je vidiet, ze ju tato oblast bavi a rozumie jej. Bola ochotna a velmi trpezlivo odpovedala na vsetky nase otazky.

Karina Názory na lektora

Naprosto neúnavná lektorka, která mluvila skoro pět hodin v kuse a dokázala mě celou dobu udržet v pozornosti a udělat celou přednášku zajímavou a zábavnou.

Kateřina Vopěnková Názory na lektora

Hanka na mne působila jako totální nadšenec a znalec oboru. ˇŽádná otázka a dotaz jí nemohl zaskočit, na vše měla odbornou odpověd .....takže za mně skvělá .

Petra Vavříčková Názory na lektora

Doporučuji všem, co s internet marketingem chtějí začít, ale neví, jak postupovat. Rámcově pokrývá téměř všechny aspekty digi marketingu.

Michaela Názory na kurz

Myslím, že začátečník nebo nováček v oblasti online marketingu musí být po kurzu lehce před zhroucením 🙂 Je to pěkná nalejvárna.

Simona Valášková Názory na kurz

Fundovaný člověk, co ví o čem je řeč, z praxe a to velmi, velmi dobře. Hodnotné informace, za mne v pohodově srozumitelné podobě.

Ilona Fruncová Názory na lektora

Seminář byl přímo nabouchán množstvím užitečných informací. Probráno spoustu témat i s praktickými příklady.

Vlasta Lisková Názory na kurz

Lektorka byla velmi dobře připravená. Je vidět, že své práci rozumí. Vše srozumitelně vysvětlila.

Michaela Názory na lektora

Hanka je studnice vědomostí.Obětavá a umí teorii ukázat i na praktických příkladech.

Simona Valášková Názory na lektora

Super kurz pre ludi, ktori s online marketingom zacinaju. Odporucam!

Karina Názory na kurz

Vyčerpávající (v dobrémm smyslu slova) kurz.

Mirek Procházka Názory na kurz

Kurz byl přínosný, naprosto splnil mé očekávání.

Michaela Názory na kurz

Mnoho znalostí a zkušeností z praxe.

Vlasta Lisková Názory na lektora

Snaživá a ochotná síla.

Lenka Názory na lektora

Ví o čem mluví.

Mirek Procházka Názory na lektora

Zajímavý.

Lenka Názory na kurz