Komplexn├ş audit PPC kampan├ş

Neodborn─Ť nastaven├í a ┼ípatn─Ť spravovan├í PPC kampa┼ł zbyte─Źn─Ť pl├Żtv├í stanoven├Ż rozpo─Źet a n├ívratnost investic je n├şzk├í a ─Źasto i nulov├í.
Ov─Ť┼Öte si, zda jsou va┼íe PPC kampan─Ť pe─Źliv─Ť nastaven├ę a ┼Ö├ídn─Ť spravovan├ę a zjist─Ťte, jak jejich v├Żkon vylep┼íit a z├írove┼ł u┼íet┼Öit.

Hloubková

Anal├Żza

Proveden├ş hloubkov├ę anal├Żzy nastaven├ş a v├Żkonu PPC kampan├ş.

P┼Öehledn├Ż

Report

V├Żsledky anal├Żzy ve form─Ť p┼Öehledn├ęho a podrobn├ęho reportu.

Návrhy

Optimalizace

N├ívrhy na zv├Ż┼íen├ş v├Żkonu a sn├ş┼żen├ş n├íklad┼» na va┼íe Pay Per Click kampan─Ť.

Audit PPC kampan├ş

Jak prob├şh├í samotn├Ż

V p┼Ö├şpad─Ť z├íjmu o PPC audit po┼ż├íd├íme o ud─Ťlen├ş p┼Ö├şstupu k PPC kampan├şm a ├║─Źtu Google Analytics. P┼Ö├şstupy se ud─Ťluj├ş z administrace na┼íemu ├║─Źtu, tak┼że s n├ími nesd├şl├şte p┼Öihla┼íovac├ş ├║daje ani hesla a po ukon─Źen├ş spolupr├íce lze opr├ívn─Ťn├ş k p┼Ö├şstupu na ├║─Źty jednodu┼íe odebrat. Po anal├Żze rozsahu PPC kampan├ş V├ím p┼Öiprav├şme individu├íln├ş cenovou nab├şdku PPC auditu.

1

Anal├Żza PPC kampan├ş

Podrobn├Ż audit PPC kampan├ş ve zvolen├ęm PPC syst├ęmu. Kontroluje se zhruba 80 r┼»zn├Żch faktor┼», kter├ę ovliv┼łuj├ş v├Żkon va┼íich PPC kampan├ş a┼ą u┼ż pozitivn─Ť nebo negativn─Ť.
2

Vypracov├ín├ş reportu

Po kontrole kampan├ş n├ísleduje vypracov├ín├ş podrobn├ęho reportu, kter├Ż shrnuje z├íkladn├ş nedostatky v nastaven├ş a spr├ív─Ť PPC, kter├ę negativn─Ť ovliv┼łuj├ş v├Żkon kampan├ş.
3

Optimalizace PPC kampan├ş

Na z├íklad─Ť auditu a uveden├Żch doporu─Źen├şch se prov├íd├ş optimalizace PPC kampan├ş. Optimalizaci m┼»┼żete prov├ęst sami. V p┼Ö├şpad─Ť z├íjmu je mo┼żn├í optimalizace z m├ę strany.