Skupinové, individuální a firemní kurzy

WordPress

Redakční systém WordPress Vám umožní okamžité vytvoření blogu, webových stránek a e-shopů - rychle, efektivně a s co nejnižšími náklady. Každý z těchto projektů má svá specifika, proto si můžete vybrat ze 3 různých školení ušitých na míru projektu, který chcete ve WordPressu vytvořit.

Na kurzu se dozvíte, jak vytvořit web od základu za předpokladu, že nemáte nic jiného než téma a projdeme si přesné kroky, které musíte pro založení webu podniknout.


WordPress

Redakční systém

Tvorba webových stránek na zakázku je finančně náročná, na vytvoření stránek na zakázku budete čekat několik týdnů a naučit se od základu nakódovat multifunkční web je otázkou řady měsíců.
Díky WordPressu a nepřebernému množství šablon si za pár hodin vytvoříte web s profesionálním grafickým designem, který bude optimalizovaný pro všechna zařízení (mobily, notebooky, tablety atd.).
Redakční systém toho v základu moc neumí a to je hlavním problémem ostatních kurzů a studijních materiálů, které se zaměřují pouze na strohé integrované funkce a neseznámí Vás s možnostmi rozšíření pomocí konkrétních pluginů, které budou pro Váš projekt klíčové a liší se v závislosti na typu webu, který chcete ve WordPressu vytvořit.
Výběr správné sady nástrojů posune Vaše webové stránky na další level. V oficicálním archivu WordPressu se v současnosti nachází přes 47.000 pluginů a k dispozici jsou další tisíce prémiových funkcí.
Instalace pluginů s sebou přináší určitá rizika, která mohou snížit zabezpečení stránek, způsobit jejich pomalé načítání, nefunkčnost WordPressu či jeho části (zmizení menu, nenačítání obrázků a mnoho dalších problémů ...). Pluginy se navzájem ovlivňují a aby toho nebylo málo, jejich nevhodná kombinace může také způsobit celou řadu problémů.
Výběr spolehlivých pluginů bývá pro začátečníky velmi matoucí a proto si na kurzu představíme nejvhodnější pluginy pro typ projektu, který chcete vytvořit.Jak založit úspěšný blog

Redakční systém WordPress

Služba Blogger se zasekla v čase a dlouhé roky se neaktualizuje a poskytuje strašně málo funkcí, které Vám dříve nebo později nebudou stačit. Budete se potýkat s mnohými omezeními a nevalným výběrem šablon, nehledě na skutečnost, že blogování na cizí doméně není nejvhodnějším řešením.

Jděte s dobou, založte si blog na WordPressu a buďte vlastním pánem. WordPress je aktivně vyvíjený redakční systém, který Vás v ničem neomezuje a můžete si ho upravit dle svého gusta. Na výběr máte z více jak 15 tisíc grafických šablon a 45 tisíc funkcí. A co víc, pokud by Vám to bylo málo, může si své vlastní šablony či funkce (nechat) naprogramovat.

K založení úspěšného blogu Vám pouhé znalosti WordPressu stačit nebudou, proto Vás seznámím se základy internetového marketingu. Budete vědět, jakým způsobem získat čtenáře a jak zvyšovat návštěvnost blogu. Pomocí vymazleného blogu můžete vydělávat korunky a na kurzu Vám představím možnosti monetizace blogu.

Individuální

5.500,-

Skupinový

3.000,-

Firemní

Individuálně
Ze začátečníka profesionálem během 1 dne

Redakční systém WordPress

Na redakčním systému WordPress funguje 31% webových stránek na celém světě. Vytvoření elegantních a efektivních stránek ve WordPressu pro Vás bude díky kurzu snadné a rychlé.

Seznámíte se s grafickými šablonami. Naučíte se pracovat s vizuálním editorem, který se pyšní intuitivním uživatelským prostředím, které připomíná běžné kancelářské programy. Editor umožňuje uspořádávání elementů pomocí přetažení myši a k provádění změn na webu bude stačit několik kliknutí.

Individuální

5.500,-

Skupinový

3.000,-

Firemní

IndividuálněJak na e-shop, který prodává

Redakční systém WordPress

WooCommerce je bezplatný plugin, který umožňuje prodávat produkty nebo služby online. Je nejpopulárnější platformou, na které funguje přes 37% e-shopů na celém světě. Bezpochyby se jedná o mocný a robustní nástroj, který nabízí nespočet funkcí, možností nastavení a dodatečných rozšíření.

Kompletní nastavení e-shopu bohužel není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pokud se jako začátečníci vrhnete do nastavení na vlastní pěst, tak narazíte na řadu zapeklitých problémů a nejasností, jejich řešení vyžaduje technické znalosti.

Na kurzu se seznámíte se základy WordPressu a pluginem WooCommerce, nastavením platebního procesu, dopravy a platby, automatickým odesíláním emailů a faktur. Představíme si doporučené postupy, pokročilé možnosti nastavení a konfigurace produktů. Získáte praktická doporučení a odnesete si spoustu tipů a triků.

Individuální

5.500,-

Skupinový

3.000,-

Firemní

Individuálně
Rezervační systémy

Redakční systém WordPress

Je prokázáno, že rezervační systémy zvyšují konverzní poměr v průměru o 28% a ziskovost webových stránek o 27%. Usnadněte klientům práci, přehledně jim zobrazte Vaši dostupnost a časové možnosti a umožněte jim odesílání online rezervací.

Na kurzu se naučíte vytvářet rezervační kalendáře a formuláře, synchronizovat WordPress s Google kalendářem, nastavit správu rezervací v reálném čase, zasílat upozornění na nové rezervace e-mailem či SMS, odesílat faktury a automatické potvrzování rezervací a přijímat platby pomocí platební brány.

Kurz je vhodný pro vzdělávací instituce, půjčovny, ubytovací zařízení, fitness centra, lékaře, právníky, konzultanty a mnoho dalších.

Individuální

5.500,-

Skupinový

3.000,-

Firemní

Individuálně


Podrobnosti ke kurzům

Kurzy jsou přizpůsobené pro začátečníky a nevyžadují absolutně žádné znalosti ani zkušenosti s redakčním systémem WordPress, tvorbou webových stránek, kódováním, skriptováním ani programováním. Vstupním požadavkem je pouze uživatelská znalost práce na PC a s internetem.

Pro účast na kurzu nemusíte mít zakoupenou doménu ani hosting - WordPress lze nainstalovat na počítač prostřednictvím programu Wamp (Mamp pro macOS).

Kurzy probíhají standardně od 10:00 do 18:00 hodin. Během kurzu je přestávka na oběd 30 minut a dvě přestávky v délce 15 minut.

Individuální kurz na míru

Chcete se naučit ovládat redakční systém WordPress a dosáhnout co největšího pokroku v co nejkratším čase? Nechcete se přizpůsobovat tempu učení ostatních studentů? Nevyhovují Vám termíny skupinových kurzů? Nemáte čas na celodenní kurz? Požadujete osobní přístup lektora nebo potřebujete probrat různá témata v jednom kurzu? Právě pro Vás je tu možnost individuálních kurzů!
Individální kurz je flexibilní - sami si určítě o jaká témata máte zájem a jak velkou pozornost jim budeme věnovat. Při individiální výuce se zaměříme na Váš konkrétní projekt. Budeme pracovat s grafickou šablonou dle Vašeho výběru, společně ji nainstalujeme, naimportujeme demo obsah a představíme si možnosti jejího nastavení a veškteré požadované funkce nastavíme přímo na Vašich webových stránkách. Výuku je možné zajistit kdekoliv a kurz může probíhat i na dálku po Skype a prostřednictvím vzdálelné plochy.Nekupujte zajíce v pytli

Reference od účastníků kurzů

 • Je vidět, že Hanka svému oboru rozumí, byla velice trpělivá a přizpůsbila výuku přesně tomu, co jsem potřebovala. Dala mi hodně tipů o kterých jsem před tím ani nepřemýšlela.

  Lucie Jašková Názor na kurz
 • Rozhodně nelituji peněz za takový kurz. I to, že kurz probíhá jeden na jednoho hodně přispělo k efektivitě výuky.

  Lucie Jašková Názor na lektora
 • Kurz proběhl zcela v pořádku, prošly jsme vše, co jsem potřebovala od teorie k praxi. Hanka byla ochotná a poradila mi s konkrétními problémy, které jsem potřebovala vyřešit.

  Kristýna Názor na kurz
 • Hanka byla moc milá, je vidět, že problematice rozumí a že je i jejím koníčkem.

  Kristýna Názor na lektora
 • Lektorka byla velmi dobře připravená. Je vidět, že své práci rozumí. Vše srozumitelně vysvětlila.

  Michaela

Konzultace

Potřebujete vyřešit nějaký problém? Potřebujete poradit s konkrétním nastavením? Potřebujete zaučit s konkrétním pluginem?