Kontakt: (+420) 608 027 158 | jsem@hanarehorova.cz

Nabízené služby

Poskytuji komplexní služby v oblasti online marketingu. Vytvořím pro Vás efektivní marketingovou strategii a zároveň zajistím vše, co bude k úspěšné kampani potřeba.


Dlouhodobé zvýšení prodeje produktů či služeb o desítky procent pomocí nejvhodnější marketingové strategie. Získání kvalitních zákazníků. Zvýšení obratu dražšího zboží.

Generování leadů z internetu a sociálních médií neboli kontaktů na potenciální klienty, kteří projeví prokazatelný zájem pořídit si určitý produkt nebo službu.

Zvýšení podvědomí o značce, produktech nebo službách. Tvorba a udržení vztahu se zákazníky.

HTML
CSS
PHP
MySQL
Javascript
jQuery


  • 1. Vytvoření webu

  • 2. Spuštění reklamy

  • 3. Vyhodnocení kampaní

  • 4. Následná optimalizace


Služby

Online Marketing

Zjistěte, jak efektivně investovat peníze do online marketingu, zvýšit návštěvnost webu a vaše návštěvníky přeměnit v zákazníky.

PPC kampaně

Využijte PPC kampaně s vysokou návratností investic a možností zcela přesného měření dosažených výsledků a zisku.

Webová analytika

Poznejte své zákazníky na základě reálné analýzy dat, využijte získaná data pro rozvoj vašeho podnikání a maximalizujte zisk.

Tvorba webu

Profesionální grafika, responzivní design, optimalizace pro konverze a to vše s možností redakčního systému pro snadnou správu.

Minisites

Sofistikované stránky optimalizované pro konverze, které jsou vhodné především pro podporu produktů či služeb a generování leadů.

SEO optimalizace

Buďte vidět na webu. Předběhněte konkurenci a dostaňte Vaše webové stránky na přední místa vyhledávačů a těšte se z dosažených úspěchů.

Generování leadů

Generování motivovaných kontaktů na potencionální klienty, kteří projeví zájem o nabízené projekty či služby prostřednictvím internetu.

E-mailing

Oslovte pomocí e-mailingu cílenou skupinu potencionálních zákazníků a dosáhněte lepších prodejních výsledků za co nejnižší cenu.

Sociální média

Sociální média jako klíčová součást marketingové strategie pro progaci společnosti, jejích výrobků a poskytovaných služeb.

Firemní identita

Mějte styl. Prémiová firemní identita od nejuznávanějších grafiků z celého světa i cenově dostupné řešení pro menší společnosti.

Poradenství

Poradenství a konzultace v oboru online marketingu. Audit stávajících aktivit. Návrh nejefektivnější marketingové strategie.

Školení na míru

Základní i pokročilé školení z libovolné oblasti online marketingu ušité na míru pro jednotlivce i firmy. Obsah, místo i čas si zvolíte Vy sami.


Optimalizovaný web

nejmocnější nástroj online marketingu


Zvyšování návštěvnosti webu není jediný způsob, jak zvýšit prodej. Základem úspěchu je optimalizace webových stránek pro konverze, kdy při stejné návštěvnosti získáte více konverzí, tedy více objednávek a dosáhnete rapidního zvýšení obratu.


Objednat konzultaci

PPC kampaněZaložení, správa a optimalizace PPC kampaní v nejpoužívanějších online reklamních systémech PPC reklamy Google AdWords, Seznam Sklik a Facebook Ads.

Svěřte se do rukou odborníka. Složila jsem certifikační zkoušky Google Adwords, což zaručuje špičkové znalosti jejich služeb.

  • Obvykle stovky klíčových (longtail) slov
  • Obvykle desítky reklamních sestav a reklam
  • Účet vlastníte vy, máte neomezený přístup


Analýza landing page

Před spuštěním PPC kampaní zdarma analyzuji vstupní stránku produktu či služby, která má za úkol zajistit konverze - přeměnit návštěvníka v zákazníka. Pokud nebude splňovat požadavky, vstupní stránky nejdříve optimalizujeme, aby měly co nejvyšší konverzní poměr. Minimalizujeme tak náklady na PPC a maximalizujeme zisk. Nebudete tedy platit za neefektivní PPC kampaně.

Přesné cílení

Jeden z nejefektivnějších nástrojů online marketingu. Zákazníky oslovujete ve chvíli, kdy hledají Váš produkt nebo službu. Neplatíte za zobrazení reklamy, ale pouze za přivedené návštěvníky. Díky přesnému cílení jsou kampaně efektivní, výkonné a ziskové.

Měření výsledků

Přesné měření výsledků, efektivity a návratnosti investic do PPC reklamy. Nastavení měření konverzí v PPC systémech a propojení s Google Analytics pro pokročilou správu. Náklady lze pružně upravovat na základě aktuálních výsledků.
Certifikační zkoušky Google

Certifikace Adwords: inzerce na Google, pokročilý test Inzerce ve vyhledávací síti + Pokročilý test inzerce v reklamní síti. Videoinzerce a Google Analytics.

Často kladené dotazy

Jak probíhá platba za PPC kampaně?
Zaplatíte poplatek za vytvoření kampaně a následnou tří měsíční správu, která je bezpodmínečně nutná pro optimalizaci, snížení nákladů a zvýšení ziskovosti. Následný poplatek za správu kampaní se sníží podle velikosti kampaní a náročnosti správy.
Nabízíte možnost sjednání výkonnostních odměn?
Ano. Obvykle předchazí několikaměsíční testovací období, kde klient hradí cenu prokliků a také standardní platbu za správu kampaní. Po předem domluveném období se provede vyhodnocení kampaní, domluví se podmínky další spolupráce a hodnota provize z každé realizované objednávky či konverze.
Proč jsou důležité certifikační zkoušky Google?
Budete pracovat s těmi nejlepšími. Certifikační zkoušky v programu Google jsou určeny k testování znalostí o osvědčených postupech inzerce na Googlu.
Proč je důležitá optimalizace vstupní stránky?
PPC kampaně mají za úkol zvýšit relevantní návštěvnost webu. Úkolem vstupní stránky je proměnit takto získané návštěvníky v zákazníky. Pokud návštěvníky nedokážetepřesvědčit, že Vámi nabízené produkty nebo služby jsou pro ně tou pravou volbou, bude pro Vás ztrátová i perfektně nastavená PPC kampaň.