Kontakt: (+420) 608 027 158 | jsem@hanarehorova.cz

Individuální a firemní školení

Potřebujete specifické školení na míru?

Organizace a náplň školení vychází z konkrétních požadavků, úrovni znalostí a ze zaměření klienta. Výuka je efektivnější a rychlejší. Žádná zbytečná teorie, vyřešíme konkrétní problémy a úkoly. Při školení můžete pracovat s příklady z Vaší praxe.

  • Konzultace projektu v rámci školení zdarma
  • Tištěné i elektronické materiály a podklady
  • Cenové zvýhodnění pro více účastníků


Délka školení


Doporučená délka školení je minimálně 6 hodin, obvykle v jednom dni, například 8:00-14:00. Čas a délku školení si můžete přizpůsobit.

Termín školení


Školení probíhá ve Vámi zvoleném termínu u Vás ve firmě nebo doma. Školení může probíhat v jakoukoliv denní dobu, i o víkendu.

Cena školení


Cena za jednodenní školení na míru již od 4.990,- Kč bez DPH. U firemních objednávek cena školení dohodou v závislosti na počtu účastníků.

Nabídka školení

Nástroje Online Marketingu 

Naučíte se orientovat v oblasti internetového marketingu a zjistíte, jak zvýšíte návštěvnost webu a návštěvníky proměníte v zákazníky.

PPC kampaně

Naučíte se strategie úspěšných PPC kampaní, jejich efektivní správu a vyhodnocení, minimalizujete náklady a maximalizujete zisk.

Google Analytics

Naučíte se strategie úspěšných PPC kampaní, jejich efektivní správu a vyhodnocení, minimalizujete náklady a maximalizujete zisk.

WordPress

WordPress v základu moc neumí, ale nabízí rozšíření pomocí pluginů, které umožní proměnit obyčejné stránky v nadupaný a multifunkční web.

HTML & CSS & SEO

Naučíte se základní i pokročilejší principy jazyků HTML a CSS a porozumíte problematice SEO (optimalizaci pro vyhledáváče).

Online MarketingPPC kampaněGoogle AnalyticsHTML & CSS & SEO
Ostatní školení

Máte zájem o školení, které není v nabídce?


Potřebujete se naučit pracovat s konkrétními programy či nástroji? Chcete se naučit správně analyzovat svá data pomocí Google Analytics a jiných nástrojů? Chcete se naučit pracovat s populárním programem MailChimp na rozesílání newsletterů? Neváhejte mě kontaktovat.


Kontakt