Kontakt: (+420) 608 027 158 | jsem@hanarehorova.cz

Založení, správa a optimalizace PPCZaložení, správa a optimalizace PPC kampaní v nejpoužívanějších online reklamních systémech PPC reklamy Google AdWords, Seznam Sklik a Facebook Ads.

Svěřte se do rukou odborníka. Složila jsem certifikační zkoušky Google Adwords, což zaručuje špičkové znalosti jejich služeb.

  • Obvykle stovky klíčových (longtail) slov
  • Obvykle desítky reklamních sestav a reklam
  • Účet vlastníte vy, máte neomezený přístup


Analýza landing page

Před spuštěním PPC kampaní zdarma analyzuji vstupní stránku produktu či služby, která má za úkol zajistit konverze - přeměnit návštěvníka v zákazníka. Pokud nebude splňovat požadavky, vstupní stránky nejdříve optimalizujeme, aby měly co nejvyšší konverzní poměr. Minimalizujeme tak náklady na PPC a maximalizujeme zisk. Nebudete tedy platit za neefektivní PPC kampaně.

Přesné cílení

Jeden z nejefektivnějších nástrojů online marketingu. Zákazníky oslovujete ve chvíli, kdy hledají Váš produkt nebo službu. Neplatíte za zobrazení reklamy, ale pouze za přivedené návštěvníky. Díky přesnému cílení jsou kampaně efektivní, výkonné a ziskové.

Měření výsledků

Přesné měření výsledků, efektivity a návratnosti investic do PPC reklamy. Nastavení měření konverzí v PPC systémech a propojení s Google Analytics pro pokročilou správu. Náklady lze pružně upravovat na základě aktuálních výsledků.
Certifikační zkoušky Google

Certifikace Adwords: inzerce na Google, pokročilý test Inzerce ve vyhledávací síti + Pokročilý test inzerce v reklamní síti. Videoinzerce a Google Analytics.

Často kladené dotazy

Jak probíhá platba za PPC kampaně?
Zaplatíte poplatek za vytvoření kampaně a následnou tří měsíční správu, která je bezpodmínečně nutná pro optimalizaci, snížení nákladů a zvýšení ziskovosti. Následný poplatek za správu kampaní se sníží podle velikosti kampaní a náročnosti správy.
Nabízíte možnost sjednání výkonnostních odměn?
Ano. Obvykle předchazí několikaměsíční testovací období, kde klient hradí cenu prokliků a také standardní platbu za správu kampaní. Po předem domluveném období se provede vyhodnocení kampaní, domluví se podmínky další spolupráce a hodnota provize z každé realizované objednávky či konverze.
Proč jsou důležité certifikační zkoušky Google?
Budete pracovat s těmi nejlepšími. Certifikační zkoušky v programu Google jsou určeny k testování znalostí o osvědčených postupech inzerce na Googlu.
Proč je důležitá optimalizace vstupní stránky?
PPC kampaně mají za úkol zvýšit relevantní návštěvnost webu. Úkolem vstupní stránky je proměnit takto získané návštěvníky v zákazníky. Pokud návštěvníky nedokážetepřesvědčit, že Vámi nabízené produkty nebo služby jsou pro ně tou pravou volbou, bude pro Vás ztrátová i perfektně nastavená PPC kampaň.