Ochutnávka internetového marketingu

Popis kurzu

Na kurzu se seznámíte s možnostmi internetového marketingu a dozvíte se, jak přivádět návštěvníky na web, jak je proměnit v zákazníky či jak lze využít internetu pro podporu prodeje a budování značky. Představíme si jednotlivé nástroje i současné trendy. Odnesete si praktické tipy a doporučení.

Získáte neocenitelné informace, které byste měli bezpodmínečně znát ještě předtím, než investujete svou první korunu do internetového marketingu a vyhnete se nejčastějším chybám, které by Vás mohly připravit o desítky tisíc korun.

Tento kurz je vhodný pro zakladatele startupů, živnostníky, majitele místních firem, zástupce malých a středních podniků, offline marketéry i začínající markeťáky, majitele webových stránek, e-shopů a blogů, studenty i jednotlivce, kteří chtějí proniknout do tajů internetového marketingu.

  • Kurz je možno objednat i jako firemní či individuální.

Vyhledávání je nejdůležitějším vynálezem od spuštění samotného internetu. Bez vyhledávačů by většina obsahu zůstala skryta a museli byste se jím prokousávat sami - stejně jako u novin nebo časopisů. Pochopení principu fungování vyhledávačů a důležitost SEO je pro vytvoření efektivních marketingových strategií bezpodmínečně nutné.

Speaker
Hana Řehořová Specialistka online marketingu

Optimalizace pro konverze se zabývá přeměnou návštěvníků v zákazníky. Optimalizované stránky zahrnují pečlivě zvolené obrázky, titulky, navigaci, barvy, tlačítka i všechny ostatní prvky webu a vytvářejí tak webové stránky, které povzbuzují návštěvníky, aby podnikli požadovanou akci. Vylepšení uživatelského dojmu z prohlížení webových stánek, usnadnění a urychlení používání stránek je neméně důležité.

Speaker
Hana Řehořová Specialistka online marketingu

Obsahový marketing je strategický marketingový přístup zaměřený na vytváření a distribuci cenného, relevantního a užitečného obsahu, který bude přitahovat a udržovat specifické publikum s cílem zvýšit ziskovost. Obsah může mít mnoho provedení i podob, které Vám na kurzu představím.

Speaker
Hana Řehořová Specialistka online marketingu

Klíčem k úspěchu na sociálních médiích je vytvoření smysluplného a konzistentního marketingového plánu s konkrétními nápady, které rozšiřují povědomí o značce, budují vztah se zákazníky a pomáhají dosahovat vašich obchodních cílů - například zvyšování návštěvnosti webových stránek, poskytováním špičkových služeb zákazníkům či zvýšováním prodeje.

Speaker
Hana Řehořová Specialistka online marketingu

Emailing není mrtvý - stále je jedním z nejefektivnějších a nejlevnějších nástrojů internetového marketingu, který můžete využít k rozvoji vašeho podnikání a zvyšování zisku. Klíčem k úspěchu je tvroba relevantních emailů odeslaných ve správný čas s chytlavým předmětem, přehledným designem a chytrým cílením.

Speaker
Hana Řehořová Specialistka online marketingu

Díky marketingové a webové analytice můžete přesně měřit výkon webových stránek, efektivitu jednotlivých marketingových nástrojů i návratnost investic do reklamy.

Speaker
Hana Řehořová Specialistka online marketingu

Pomocí online inzerce můžete oslovit potencionální zákazníky přesně ve chvíli, kdy projeví zájem o Váš produkt či službu. Navíc máte možnost oslovit zvolené publikum na sociálních sítích, při procházení webových stránek i prohlížení videí. Díky relevanci a možnosti cílení je online inzerce velmi efektivní a vyznačuje se vysokou návratností investic.

Speaker
Hana Řehořová Specialistka online marketingu

Marketingový plán se zaměřuje na získávání a udržování zákazníků; je strategický, obsahuje čísla, fakta a cíle. Dobrý marketingový plán vám pomůže lépe porozumět vaši cílové skupině, identifikovat vaše konkurenty a vyvinout úspěšnou marketingovou strategii, která přiláká více zákazníků a zvýší vaše zisky.

Speaker
Hana Řehořová Specialistka online marketingu

Na každém školení je tradičně vytvářeno prostředí pro otevřenou diskuzi a kladení dotazů. Na závěr školení je prostor pro otázky a odpovědi, volnou diskuzi, konkrétní doporučení pro účastníky i řešení problémů.

Speaker
Hana Řehořová Specialistka online marketingu

Individuální kurz

Individuální kurz šitý na míru je zaměřen na váš konkretní projekt, na kterém si předvedeme praktické příklady. V rámci kurzu můžeme krok po kroku nastavit a zprovoznit Váš blog. Na individuálním kurzu se budu věnovat pouze Vám a obsah probírané látky je vždy přizpůsobený Vašim znalostem a potřebám. Během kurzu máte možnost klást dotazy i připomínky. Termín a místo konání dle domluvy. Kurz je možné pořádat i na dálku přes Skype a vzdálenou plochu. Po kurzu se na mě můžete obracet s Vašimi dotazy.


Skupinový kurz

Pokud máte zájem o skupinový kurz, jednoduše odešlete nezávaznou přihlášku. Kurz proběhne v termínu po předchozí dohodě, jakmile se přihlásí minimální počet účastníků. Kurzy probíhají zpravidla v pátek od 15:00 do 21:00 nebo sobotu od 10:00 do 16:00.


Doplňující informace

Podmínkou účasti na kurzech WordPress je práce s počítačem a internetem na uživatelské úrovni. Vlastní notebook s připojením k internetu. Připojení v NTK mohu zajistit pouze pro 1 účastníka kurzu. Připojení lze také sjednat při registraci do NTK za poplatek 50,- Kč. Pokud připojení k internetu nemáte, tak mne předem kontaktujte.

Pokud nemáte k dispozici doménu a hosting, na který si budete moci nainstalovat WordPress, můžete pracovat přímo na vašem notebooku. V tomto případě je nutné nainstalovat program Wamp Server. V případě skupinového kurzu je nutný program TeamViewer. Instalace je nutná kvůli úspoře času a díky ní toho na kurzu stihneme probrat mnohem více. V případě problémů s instalací mne neváhejte kontaktovat.

Národní technická knihovna

Adresa: Technická 2710/6, 160 80 Praha 6. Jak se do knihovny dostat: Ze stanice Dejvická z metra A nebo autobusové zastávky - linky 107, 116, 143, 147, 149, 160 a 180. Z tramvajových zastávek: Lotyšská - linky 8 a 18 či Dejvická - linky 20 a 26. Řidiči mohou využít placeného podzemního parkoviště. O víkendech je parkování před knihovnou zdarma. K dispozici je také stání kol před knihovnou.

V knihovně lze v automatech zakoupit nápoje a drobné občerstvení. Kavárna je otevřená ve všední dny od 8.00 do 24.00, o víkendech od 13.00 do 22.00.

O NTK

Registrace

Change Color