Nabídka kurzů

Who We Are

Ochutnávka internetového marketingu

Na kurzu se seznámíte s možnostmi internetového marketingu a dozvíte se, jak přivádět návštěvníky na web, jak je proměnit v zákazníky či jak lze využít internetu pro podporu prodeje a budování značky. Představíme si jednotlivé nástroje i současné trendy. Odnesete si praktické tipy a doporučení.

Tento kurz je vhodný pro zakladatele startupů, živnostníky, majitele místních firem, zástupce malých a středních podniků, offline marketéry i začínající markeťáky, majitele webových stránek, e-shopů a blogů, studenty i jednotlivce, kteří chtějí proniknout do tajů internetového marketingu.

VÍCE O KURZU

What We Do

WordPress - ze začátečníka profesionálem během 1 dne

Tvorba webových stránek na zakázku je velmi drahá a naučit se od základu nakódovat multifunkční web je otázkou několika měsíců. Redakční systém WordPress Vám umožní okamžité vytvoření blogu, osobního webu, portfólia či firemní prezentace s co nejnižšími náklady.

Na kurzu se dozvíte jak vytvořit web od základu a projdeme si přesné kroky, které musíte pro založení webu podniknout. WordPress toho v základu moc neumí, ale nabízí neuvěřitelné možnosti rozšíření pomocí pluginů, kterým se na kurzu budeme věnovat a ukážeme si, jak s jejich pomocí proměnit obyčejné stránky v nadupaný a multifunkční web.

VÍCE O KURZU

Why Choose Us

WordPress - jak založit úspěšný blog

Redakční systém WordPress Vám umožní okamžité vytvoření blogu s co nejnižšími náklady. Díky WordPressu si během jediného dne vytvoříte blog s profesionálním a poutavým grafickým designem, který bude optimalizovaný pro všechna zařízení (mobily, notebooky, tablety atd.).

K založení úspěšného blogu Vám pouhé znalosti WordPressu stačit nebudou, proto Vás seznámím se základy internetového marketingu. Budete vědět, jakým způsobem získat čtenáře a jak zvyšovat návštěvnost blogu. Pomocí vymazleného blogu můžete vydělávat korunky a na kurzu Vám představím možnosti monetizace blogu.

VÍCE O KURZU

Doplňující informace

Podmínkou účasti na kurzech WordPress je práce s počítačem a internetem na uživatelské úrovni. Vlastní notebook s připojením k internetu. Připojení v NTK mohu zajistit pouze pro 1 účastníka kurzu. Připojení lze také sjednat při registraci do NTK za poplatek 50,- Kč. Pokud připojení k internetu nemáte, tak mne předem kontaktujte.

Pokud nemáte k dispozici doménu a hosting, na který si budete moci nainstalovat WordPress, můžete pracovat přímo na vašem notebooku. V tomto případě je nutné nainstalovat program Wamp Server. V případě skupinového kurzu je nutný program TeamViewer. Instalace je nutná kvůli úspoře času a díky ní toho na kurzu stihneme probrat mnohem více. V případě problémů s instalací mne neváhejte kontaktovat.

Národní technická knihovna

Adresa: Technická 2710/6, 160 80 Praha 6. Jak se do knihovny dostat: Ze stanice Dejvická z metra A nebo autobusové zastávky - linky 107, 116, 143, 147, 149, 160 a 180. Z tramvajových zastávek: Lotyšská - linky 8 a 18 či Dejvická - linky 20 a 26. Řidiči mohou využít placeného podzemního parkoviště. O víkendech je parkování před knihovnou zdarma. K dispozici je také stání kol před knihovnou.

V knihovně lze v automatech zakoupit nápoje a drobné občerstvení. Kavárna je otevřená ve všední dny od 8.00 do 24.00, o víkendech od 13.00 do 22.00.

O NTK