Skupinové, individuální a firemní kurzy

WordPress

Redakční systém WordPress Vám umožní okamžité vytvoření blogu, webových stránek a e-shopů - rychle, efektivně a s co nejnižšími náklady. Každý z těchto projektů má svá specifika, proto si můžete vybrat ze 3 různých školení ušitých na míru projektu, který chcete ve WordPressu vytvořit.

Na kurzu se dozvíte, jak vytvořit web od základu za předpokladu, že nemáte nic jiného než téma a projdeme si přesné kroky, které musíte pro založení webu podniknout.


WordPress

Redakční systém

Tvorba webových stránek na zakázku je finančně náročná, na vytvoření stránek na zakázku budete čekat několik týdnů a naučit se od základu nakódovat multifunkční web je otázkou řady měsíců.
Díky WordPressu a nepřebernému množství šablon si za pár hodin vytvoříte web s profesionálním grafickým designem, který bude optimalizovaný pro všechna zařízení (mobily, notebooky, tablety atd.).
Redakční systém toho v základu moc neumí a to je hlavním problémem ostatních kurzů a studijních materiálů, které se zaměřují pouze na strohé integrované funkce a neseznámí Vás s možnostmi rozšíření pomocí konkrétních pluginů, které budou pro Váš projekt klíčové a liší se v závislosti na typu webu, který chcete ve WordPressu vytvořit.
Výběr správné sady nástrojů posune Vaše webové stránky na další level. V oficicálním archivu WordPressu se v současnosti nachází přes 47.000 pluginů a k dispozici jsou další tisíce prémiových funkcí.
Instalace pluginů s sebou přináší určitá rizika, která mohou snížit zabezpečení stránek, způsobit jejich pomalé načítání, nefunkčnost WordPressu či jeho části (zmizení menu, nenačítání obrázků a mnoho dalších problémů ...). Pluginy se navzájem ovlivňují a aby toho nebylo málo, jejich nevhodná kombinace může také způsobit celou řadu problémů.
Výběr spolehlivých pluginů bývá pro začátečníky velmi matoucí a proto si na kurzu představíme nejvhodnější pluginy pro typ projektu, který chcete vytvořit.Jak založit úspěšný blog

Redakční systém WordPress

Služba Blogger se zasekla v čase a dlouhé roky se neaktualizuje a poskytuje strašně málo funkcí, které Vám dříve nebo později nebudou stačit. Budete se potýkat s mnohými omezeními a nevalným výběrem šablon, nehledě na skutečnost, že blogování na cizí doméně není nejvhodnějším řešením.

Jděte s dobou, založte si blog na WordPressu a buďte vlastním pánem. WordPress je aktivně vyvíjený redakční systém, který Vás v ničem neomezuje a můžete si ho upravit dle svého gusta. Na výběr máte z více jak 15 tisíc grafických šablon a 45 tisíc funkcí. A co víc, pokud by Vám to bylo málo, může si své vlastní šablony či funkce (nechat) naprogramovat.

K založení úspěšného blogu Vám pouhé znalosti WordPressu stačit nebudou, proto Vás seznámím se základy internetového marketingu. Budete vědět, jakým způsobem získat čtenáře a jak zvyšovat návštěvnost blogu. Pomocí vymazleného blogu můžete vydělávat korunky a na kurzu Vám představím možnosti monetizace blogu.

Individuální

5.500,-

Skupinový

3.500,-

Firemní

Individuálně

Přihláška na kurz

12.1.2018 od 10:00 do 18:00

Na Vypichu 117/2, Praha 6


Po odeslání přihlášky Vám bude zaslána zálohová faktura a Vaše místo na kurzu bude závazně rezervováno až po obdržení platby.

Děkujeme. Vaše přihláška byla úspěšně odeslána.
Chyba. Přihláška nebyla odeslána. Zkuste to prosím znovu.Ze začátečníka profesionálem během 1 dne

Redakční systém WordPress

Na redakčním systému WordPress funguje 31% webových stránek na celém světě. Vytvoření elegantních a efektivních stránek ve WordPressu pro Vás bude díky kurzu snadné a rychlé.

Seznámíte se s grafickými šablonami. Naučíte se pracovat s vizuálním editorem, který se pyšní intuitivním uživatelským prostředím, které připomíná běžné kancelářské programy. Editor umožňuje uspořádávání elementů pomocí přetažení myši a k provádění změn na webu bude stačit několik kliknutí.

Individuální

5.500,-

Skupinový

3.500,-

Firemní

Individuálně

Přihláška na kurz

19.1.2018 od 10:00 do 18:00

Na Vypichu 117/2, Praha 6


Po odeslání přihlášky Vám bude zaslána zálohová faktura a Vaše místo na kurzu bude závazně rezervováno až po obdržení platby.

Děkujeme. Vaše přihláška byla úspěšně odeslána.
Chyba. Přihláška nebyla odeslána. Zkuste to prosím znovu.Jak na e-shop, který prodává

Redakční systém WordPress

WooCommerce je bezplatný plugin, který umožňuje prodávat produkty nebo služby online. Je nejpopulárnější platformou, na které funguje přes 37% e-shopů na celém světě. Bezpochyby se jedná o mocný a robustní nástroj, který nabízí nespočet funkcí, možností nastavení a dodatečných rozšíření.

Kompletní nastavení e-shopu bohužel není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pokud se jako začátečníci vrhnete do nastavení na vlastní pěst, tak narazíte na řadu zapeklitých problémů a nejasností, jejich řešení vyžaduje technické znalosti.

Na kurzu se seznámíte se základy WordPressu a pluginem WooCommerce, nastavením platebního procesu, dopravy a platby, automatickým odesíláním emailů a faktur. Představíme si doporučené postupy, pokročilé možnosti nastavení a konfigurace produktů. Získáte praktická doporučení a odnesete si spoustu tipů a triků.

Individuální

5.500,-

Skupinový

4.000,-

Firemní

Individuálně

Přihláška na kurz

26.1.2018 od 10:00 do 18:00

Na Vypichu 117/2, Praha 6


Po odeslání přihlášky Vám bude zaslána zálohová faktura a Vaše místo na kurzu bude závazně rezervováno až po obdržení platby.

Děkujeme. Vaše přihláška byla úspěšně odeslána.
Chyba. Přihláška nebyla odeslána. Zkuste to prosím znovu.
Rezervační systémy

Redakční systém WordPress

Je prokázáno, že rezervační systémy zvyšují konverzní poměr v průměru o 28% a ziskovost webových stránek o 27%. Usnadněte klientům práci, přehledně jim zobrazte Vaši dostupnost a časové možnosti a umožněte jim odesílání online rezervací.

Na kurzu se naučíte vytvářet rezervační kalendáře a formuláře, synchronizovat WordPress s Google kalendářem, nastavit správu rezervací v reálném čase, zasílat upozornění na nové rezervace e-mailem či SMS, odesílat faktury a automatické potvrzování rezervací a přijímat platby pomocí platební brány.

Kurz je vhodný pro vzdělávací instituce, půjčovny, ubytovací zařízení, fitness centra, lékaře, právníky, konzultanty a mnoho dalších.

Individuální

5.500,-

Skupinový

3.000,-

Firemní

Individuálně


Podrobnosti ke kurzům

Kurzy jsou přizpůsobené pro začátečníky a nevyžadují absolutně žádné znalosti ani zkušenosti s redakčním systémem WordPress, tvorbou webových stránek, kódováním, skriptováním ani programováním. Vstupním požadavkem je pouze uživatelská znalost práce na PC a s internetem.

Pro účast na kurzu nemusíte mít zakoupenou doménu ani hosting - WordPress lze nainstalovat na počítač prostřednictvím programu Wamp (Mamp pro macOS).

Kurzy probíhají standardně od 10:00 do 18:00 hodin. Během kurzu je přestávka na oběd 30 minut a dvě přestávky v délce 15 minut.

Individuální kurz na míru

Chcete se naučit ovládat redakční systém WordPress a dosáhnout co největšího pokroku v co nejkratším čase? Nechcete se přizpůsobovat tempu učení ostatních studentů? Nevyhovují Vám termíny skupinových kurzů? Nemáte čas na celodenní kurz? Požadujete osobní přístup lektora nebo potřebujete probrat různá témata v jednom kurzu? Právě pro Vás je tu možnost individuálních kurzů!
Individální kurz je flexibilní - sami si určítě o jaká témata máte zájem a jak velkou pozornost jim budeme věnovat. Při individiální výuce se zaměříme na Váš konkrétní projekt. Budeme pracovat s grafickou šablonou dle Vašeho výběru, společně ji nainstalujeme, naimportujeme demo obsah a představíme si možnosti jejího nastavení a veškteré požadované funkce nastavíme přímo na Vašich webových stránkách. Výuku je možné zajistit kdekoliv a kurz může probíhat i na dálku po Skype a prostřednictvím vzdálelné plochy.Nekupujte zajíce v pytli

Reference od účastníků kurzů

 • Je vidět, že Hanka svému oboru rozumí, byla velice trpělivá a přizpůsbila výuku přesně tomu, co jsem potřebovala. Dala mi hodně tipů o kterých jsem před tím ani nepřemýšlela.

  Lucie Jašková Názor na kurz
 • Rozhodně nelituji peněz za takový kurz. I to, že kurz probíhá jeden na jednoho hodně přispělo k efektivitě výuky.

  Lucie Jašková Názor na lektora
 • Kurz proběhl zcela v pořádku, prošly jsme vše, co jsem potřebovala od teorie k praxi. Hanka byla ochotná a poradila mi s konkrétními problémy, které jsem potřebovala vyřešit.

  Kristýna Názor na kurz
 • Hanka byla moc milá, je vidět, že problematice rozumí a že je i jejím koníčkem.

  Kristýna Názor na lektora
 • Lektorka byla velmi dobře připravená. Je vidět, že své práci rozumí. Vše srozumitelně vysvětlila.

  Michaela

Konzultace

Potřebujete vyřešit nějaký problém? Potřebujete poradit s konkrétním nastavením? Potřebujete zaučit s konkrétním pluginem?